24 Nisan 2020 Cuma

BOBİN İPLİK TARTMA, PALETLEME, OTOMATİK STREÇLEME VE ETİKETLEME HATTI – TARA ROBOTİK OTOMASYON

tam otomatik streç sarma makinesi
Bobin İplik Otomatik Streçleme Hattı
Yüksek katma değerli çok özel sanayi ipliği üreten bir firma için devreye almış olduğumuz bu otomasyon hattımızda, makinelerden çıkan ve palete dizilmiş olan bobin iplikler üç parçalı özel traspalet ile ürün yüklemeye yarayan konveyörümüzle sistemimize yüklenir. Sonrasında TARA Robotik Otomasyon mühendislileri tarafından özel olarak tasarlanmış ve imal edilmiş olan palet tartım konveyörü ile paletin ağırlığı konveyör üstünde otomatik olarak tartılır. Bu tartım bilgisi TARA Robotik yazılım mühendislilerinin yazdığı PC yazılımına aktarılır. PC yazılımımız aldığı bu bilgiyi fabrika ERP sine ve otomatik yaz yapıştır etiket yapıştırma makinesine gönderir. Böylece palet ağırlığı kaydedilmiş olur.
atlanta marka tam otomatik streç sarma makinesi
Atlanta Streç Sarma Makinesi

Barkod yazma makinemiz PC den aldığı data ile birlikte borkodunu yazar ve otomatik olarak palete yapıştırır. Sonrasında paletimiz Atlanta marka tam otomatik streç sarma makinesine doğru hareket eder. Burada otomatik olarak streçlenen paletimiz tüm işlemleri bitmiş şekilde hat dışına çıkmış olur.


BİZ SİSTEMLERİMİZİ TESLİM ETMEYE VE YENİ PROJELERİ İMZALAMAYA DEVAM EDİYORUZ!!!

1 yorum:

  1. Bugün çok mutluyum çünkü Tanrı bunu benim için diğer kredi verenlerle zor zamanlar geçirdikten sonra yaptı ve hiçbir şey işe yaramadı, inancımı ve umudumu kaybetmekle ilgiliydim ama yine de güçlü durmalı ve aradığım şeyin peşinden gitmeliyim. Bugün mutluyum çünkü Tanrı beni en iyi Kredi Şirketine yönlendirdi ve onlarla iletişime geçtikten sonra hiçbir şeyden pişman olmadım ve gönül arzum kabul edildi ve bana talep ettiğim miktar (300.000,00 USD) verildi, para ödendi Şirketle iki hafta konuştuktan sonra hesabımı ve onlardan bu krediyi alırken beni strese sokmadılar ya da bana herhangi bir baş ağrısı vermediler, onlara yönlendirdiğim aile üyelerim ve arkadaşlarımın diğerleri de kredilerini aldı, seni çok isterim 247officedept@gmail.com / whatsapp + 1-989-394-3740 ile iletişime geçmek için. . ve kredinizi çabucak alın ve bu güvenli ve hızlı, umutsuz, inançlı ve her şeyiniz sadece kredi almak adına sahip olduğunuz ve hiçbir şey yürümeyecek, bahse girerim Benjamin adlı bu adamı denerseniz, asla herhangi bir şey için üzgünüz ve kredi talebiniz onaylanacak ve doğrudan banka hesabınıza ödenecektir, bu yüzden şimdi acele edin ve WhatsApp + 1-989-394-3740 üzerinden hızlı yanıtla iletişime geçin. Herhangi bir tür Kredi isteyin ve size verilecektir. hakkında hayırlısı olsun

    YanıtlayınSil