21 Kasım 2019 Perşembe

KARTON KOLİ KUTU A BOX PALETLEME ROBOTU PALLETIZER ABB ROBOT

A box karton koli kutu paletleme robotik kol
A Box Karton Koli Kutu Paletleme Robotu Palletizer
Tara Robotik Otomasyon firması olarak devreye almış olduğumuz bu son karton koli kutu a box paletleme robot otomasyon sisteminde ABB IRB marka yüksek hızlı uzun kollu paletleme robotu palletizer olarak kullanılmıştır. Koli paletleme sistemimizde aynı anda iki farklı hattan gelen a box koliler hattın sonuna doğru ağızları kapatılarak gelmektedirler. Hat sonunda ise kolileri özel koli paletleme robotumuz ve TARA Robotik Otomasyon tarafından özel olarak tasarlanıp imal edilmiş olan koli taşıma robot gripperı ile alarak sizin istediğiniz palet dizilimine uygun olacak şekilde palete dizilecektir. 
koli kutu paletleme robot kol abb robotik palletizer
Karton Koli Paletleme ABB Robotik 
Robot tarafından koli ile doldurulan ahşap paletler hattan çıkarıldıktan sonra yerine yeni bir ahşap palet yine yüksek hızlı paletleme robotumuz ile konmaktadır. Böylece robotumuz hem kolileri taşımaktadır hem de ahşap paletleri taşımaktadır. 

BAŞLAMAYA HAZIR MISINIZ? 

Tara Robotik Otomasyon standartlaştırdığı ve özel olarak tasarlayıp imal ettiği  a box karton koli kutu paletleme sistemleri ve akıllı çözümleri ile küçük ve orta ölçekli şirketler kobi için otomasyonu hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyor. Tüm robot otomasyon sistemlerimize uygun maliyetle hemen şimdi ulaşabilirsiniz! 


ÜCRETSİZ KEŞİF VE DAHA FAZLASI İÇİN LÜTFEN HEMEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.
EMRAH HÜNERLİTÜRKOĞLU
SATIŞ MÜDÜRÜ
ELO VE HAB MÜHENDİSİ
0544 620 80 05 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme