17 Nisan 2020 Cuma

TİTANYUM ORTOPEDİK İMPLANT PARÇASI CNC TORNA BESLEME ROBOTU KUKA ROBOT - TARA ROBOTİK OTOMASYON

titanyum ortopedik implant besleme robotu KUKA
CNC Torna Tezgah Besleme Robotu

TARA ROBOTİK OTOMASYON TARAFINDAN TASARLANIP İMAL EDİLEN BU CNC TORNA BESLEME ROBOTU SİSTEMİNDE KUKA MARKA CNC TORNA BESLEME ROBOT KOLU KULLANILMIŞTIR. ÇEKMECELİ BİR FİKSTÜRE DİZİLEN TİTANYUM ORTOPEDİK İMPLANT PARÇALARI KUKA ROBOT KOL TARAFINDAN FİKSTÜRDEN ALINIR VE CNC TEZGAHLARA BESLENİR. SİSTEMDE 2 ADET CNC TORNA TEZGAHININ ARASINA YERLEŞTİRİLEN KUKA ROBOTUMUZ SIRASIYLA İKİ FARKLI TEZGAHI OTOMATİK OLARAK YÜKLEMEKTEDİRLER.
Kuka CNC Besleme Robotu
KUKA CNC Besleme Robotu

BAŞLAMAYA HAZIR MISINIZ?

TARA ROBOTİK OTOMASYON STANDARTLAŞTIRDIĞI VE ÖZEL OLARAK TASARLAYIP İMAL ETTİĞİ BU GİBİ TİTANYUM ORTOPEDİK İMPLANT PARÇASI CNC TORNA BESLEME ROBOT OTOMASYON SİSTEMLERİ VE AKILLI ÇÖZÜMLERİ İLE KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ ŞİRKETLER KOBİ İÇİN OTOMASYONU HİÇ OLMADIĞI KADAR KOLAY HALE GETİRİYOR. TÜM TİTANYUM ORTOPEDİK İMPLANT PARÇASI CNC TORNA BESLEME ROBOT OTOMASYON SİSTEMLERİMİZE UYGUN MALİYETLE HEMEN ŞİMDİ ULAŞABİLİRSİNİZ! 

ÜCRETSİZ KEŞİF VE DAHA FAZLASI İÇİN LÜTFEN HEMEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN!
emrah@tararobotik.com
0544 620 80 05 1 yorum:

  1. Bugün çok mutluyum çünkü Tanrı bunu benim için diğer kredi verenlerle zor zamanlar geçirdikten sonra yaptı ve hiçbir şey işe yaramadı, inancımı ve umudumu kaybetmekle ilgiliydim ama yine de güçlü durmalı ve aradığım şeyin peşinden gitmeliyim. Bugün mutluyum çünkü Tanrı beni en iyi Kredi Şirketine yönlendirdi ve onlarla iletişime geçtikten sonra hiçbir şeyden pişman olmadım ve gönül arzum kabul edildi ve bana talep ettiğim miktar (300.000,00 USD) verildi, para ödendi Şirketle iki hafta konuştuktan sonra hesabımı ve onlardan bu krediyi alırken beni strese sokmadılar ya da bana herhangi bir baş ağrısı vermediler, onlara yönlendirdiğim aile üyelerim ve arkadaşlarımın diğerleri de kredilerini aldı, seni çok isterim 247officedept@gmail.com / whatsapp + 1-989-394-3740 ile iletişime geçmek için. . ve kredinizi çabucak alın ve bu güvenli ve hızlı, umutsuz, inançlı ve her şeyiniz sadece kredi almak adına sahip olduğunuz ve hiçbir şey yürümeyecek, bahse girerim Benjamin adlı bu adamı denerseniz, asla herhangi bir şey için üzgünüz ve kredi talebiniz onaylanacak ve doğrudan banka hesabınıza ödenecektir, bu yüzden şimdi acele edin ve WhatsApp + 1-989-394-3740 üzerinden hızlı yanıtla iletişime geçin. Herhangi bir tür Kredi isteyin ve size verilecektir. hakkında hayırlısı olsun

    YanıtlayınSil